Prašyti skambučio atgal

Nuomojame prabangius automobilius ir autobusus

Mes siūlome prabangius automobilius ir autobusų nuomos paslaugas, kad padidintume jūsų patirtį ir padėtume jums pasiekti geriausių rezultatų. Mūsų prioritetas yra jūsų pasitenkinimas.
Pasinaudokite proga pamatyti kai kurias Bokobanesvaro vaizdingas vietas ir jo apylinkes, kai lankotės Odisoje.

SL #

TIPAS

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire ar panaši850150014014
2Skorpionas ar panaši1000180016016
3BRV ar panaši1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda Miestas1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 arba BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

PASTABOS

  • Vairuotojas diena BATA: 200 SL #1 į 6 ir 300 už 7 į 9
  • Nakties išmoka (22: 00 iki 06: 00 val.): Rs. 200 už Sl # 1 į 6 ir Rs. 300 iš 7 į 9
  • "Uždaryti atvykimą": Rs. 300 už Sl # 1 į 6 ir Rs. 400 iš 7 į 9
  • Kilometrai ir valandos prasidės ir baigsis mūsų nuomos vietoje ("Garage To Garage")
  • Po 4 Hrs / 40 Kms plokštės, leidžiama naudoti 30 minučių nuolaidą. Bet kuriai plėvele už minėtos plokštės turi būti 8 Hrs / 80 Kms plokštė. Pasibaigus 8 Hrs / 80 Kms plokštei, pagal Transporto tarifą imamas papildomas KM / val.
  • Mokesčio mokestis, tarpvalstybinis mokestis ir stovėjimo mokestis bus papildomai apmokestintas tik pagal faktinį + GST: 5%.
  • Už išstojimo pareigą minimalus atstumas skaičiuojamas 250KMs už kalendorinę datą arba faktinį atstumą, atsižvelgiant į tai, kas yra didesnis. Mokesčiai mokami už kiekvieną KM bazę pagal tarifą.
  • Nuolatinis A / C apmokestinamas proporcingai.
  • Aukščiau nurodytas tarifas bus patikslintas, jei bus gerokai padidinta degalų kainos ir mokesčių struktūra.

Prabangūs A / C treneriai

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

taip pat yra su mumis.

SUSISIEKITE

Daugiau informacijos ir informacijos

PRIDĖTINĖS VERTĖS PASLAUGOS:

  • Automatiniai SMS perspėjimai dėl užsakymo patvirtinimo.
  • Automatinis SMS / pašto perspėjimas apie automobilio ir vairuotojo priskyrimą prieš 02 valandų perėmimą.
  • Dienos naujienų knyga, Mineralinio vandens butelis, Skėtis, Pirmosios pagalbos vaistinėlė, Ledo dangtelis ir Sausos audinių popierius, pateikiami visuose automobiliuose nemokamai.
  • Visi automobiliai yra oro kondicionieriai, nerūkoma, tvarkingi ir švarūs.
  • Užkandžiai, užkandžiai, vaisiai ir sultys bus išdėstyti delegatų prašymu, už papildomus mokesčius.
  • Vairuotojai ir (arba) "Sand Pebble" oro uosto atstovas, esantis oro uoste ir geležinkelio stotyje, yra "Welcome Placard", kuris priima svečius ir jų pasiėmimo vietas.
  • "Sand-Pebbles Tours" buvo patyręs vairuotojas, kilnus, profesionalus ir susipažinęs su keliais bei įmonės uniformais.
  • Veiksmingi bendri įgaliojimai išsamiai aprašyti vietoje, kurioje klientai vykdo renginius ir konferencijas.
  • Apskritai "Clock" kabinos paslauga teikiama "Corporate and Executive Travels", ekskursijos, ekskursijos su gidu ir specialūs renginiai.
  • Vestuvėms siūlomos specialios kabinų nuomos paslaugos.
  • Svečių informacijos detalės saugomos Duomenų bazėje, siekiant teikti dar geresnes paslaugas vėlesniems užsakymams.

ON-LINE REZERVACIJA:

  • Automobilių užsakymas turi būti atliekamas prieš 24 valandas. Tačiau, jei transporto priemonė yra reikalinga per 24 valandas, galima susisiekti su akmenimis.
  • Užsisakius internetu, reikia pateikti visą nurodytos formos informaciją.
  • On-line rezervavimas visada atitinka greitą mokėjimą. Tačiau taikoma Govt. Mokesčiai, rinkliavos, automobilių stovėjimo mokesčiai ir tarpvalstybinės sienos leidimo išlaidos vartotojui turi būti sumokėtos tuo metu, kai važiuoja kabina.
  • Visi "Sand-Pebbles" svetainės rezervacijos ir sandoriai turi būti patvirtinti "Sand-Pebbles". "Sand" akmenimis yra prerogatyva apgailestauti dėl patvirtinto užsakymo, atsižvelgiant į jai priklausančius poreikius.
  • Sandorio mokestis iš 15% apskaičiuotos atsiskaitymo sumos yra skaičiuojamas, jei užsakymas atšaukiamas 06 valanda anksčiau. Kai kabina yra iš garažo, visa suma apskaičiuojama svečių.
  • Po užsakymo internetu galite patikrinti savo būseną mūsų 24HRS paslaugų centre.